Naši kandidáti

slider-stredocesky_01

Mgr. Luboš Zálom – Svobodní

Živnostník v oblasti IT, místopředseda Svobodných ve středočeském kraji. Vystudoval Ústav informačních studií a knihovnictví na Filozofické fakultě UK. Pracuje jako webový vývojář na volné noze. Žije v Berouně. Bezdětný.

slider-stredocesky_02

Jan Staněk – Soukromníci

Živnostník v oblasti gastronomie a cestovního ruchu. Od roku 1990 řídí rodinný podnik v Mělníku, kde také žije. Ženatý, otec dvou dětí. Místopředseda Strany soukromníků České republiky pro Středočeský kraj.

IMG_2643_vyrez

Marcela Chrpová – Soukromníci

Je matkou samoživitelkou, která vychovává jednoho syna.  Pracovala dlouhou dobu v pohostinství a v posledních dvaceti letech je majitelkou agentury zabývající se pořádáním sportovních akcí. Je činná i v oblasti obchodu a marketingu. Jejím přáním je rozvíjet v kraji sportovní a odpočinkové aktivity včetně pomoci potřebným spoluobčanům (senioři, samotné matky, dětské domovy apod.)

IMG_2120_vyrez

Markéta Chvalovská – Svobodní

Vedoucí vývojové laboratoře a technolog. Místopředsedkyně Svobodných ve Středočeském kraji. Od roku 2014 obecní zastupitelka v obci Zlonín. Vystudovala Masarykovu střední školu chemickou v oboru Ochrana životního prostředí. Od roku 2002 zaměstnaná ve firmě, vyrábějící bytovou chemii. Svobodná, bezdětná.

IMG_2400_vyrez

MVDr. Pavel Mádr, CSc., MBA
– Soukromníci

Veterinární lékař a podnikatel. Vystudoval Vysokou školu veterinární v Brně a poté absolvoval postgraduální studium v Československé akademii věd.  Později vystudoval manažerské studium na Open University ve Velké Británii. Podniká od roku 1992 v oboru léčiv a speciálních produktů pro zvířata a vlastní veterinární praxi. Je otcem 3 dětí. S manželkou pečují o tělesně postiženého syna.

IMG_2231_vyrez

Petr Zavadil – Svobodní

V roce 1991 začal podnikat jako živnostník v oboru výroba a velkoobchod reklamních předmětů z keramiky, porcelánu a skla, a žíví se tak dodnes.
Je členem Republikového výboru Strany svobodných občanů od jejího vzniku v roce 2009 doposud.
V rámci středočeského krajského sdružení Svobodných má na starost oblastní pobočky v okresech Praha – východ a Mělník.
V roce 2010 byl zvolen obecním zastupitelem a předsedou finančního výboru OZ v Měšicích. Obě funkce  vykonával po celé volení období až do roku 2014.
Od roku 2014 je členem kontrolního výboru obecního zastupitelstva tamtéž.
Vedl kandidátní listinu Strany svobodných občanů v minulých volbách do zastupitelstva Středočeského kraje v roce 2012.

Renc

Zdeněk Renc – Soukromníci

Živnostník v oboru oční optika-optometrie, první provozovna již od roku 1980 založena v SRN, dnes vede rodinný podnik se 4 provozovnami na území Středočeského kraje. Ženatý, otec tří dětí, nejmladší dcera 8 měsíců.
„Může mi být osud této země lhostejný?“
Vášnivý veteránista a milovník dobrého italského espressa.
V politice se angažuje již více než 30 let, před několika lety člen kontrolního výboru Středočeského kraje, v minulém volebním období členem zastupitelstva města Rakovníka.

jan_matyasko_W

Bc. Jan Matyásko – Svobodní

Živnostník v oblasti energetiky, lektor, předseda Svobodných ve středočeském kraji. Vystudoval bakalářský stupeň oboru Národní hospodářství na VŠE v Praze. Svobodný, bezdětný, z Mladé Boleslavi.

Kulhavy

Pavel Kulhavý – Soukromníci

Absolvoval Střední zemědělskou technickou školu v Benešově, obor agronom. Pracoval jako agronom v JZD Pětihosty. Po revoluci, od roku 1993 odešel do pohostinství a stal se hospodským u Sázavy v Nespekách v restauraci Na Staré hospodě.
„Když pojedete kolem, stavte se.”

radim2

Radim Fedorovič – Svobodní

Během studií na českoněmeckém gymnáziu v roce 2004 založil internetovou síť NášBezdrát.NET. V současné době je jednatelem stejnojmenné společnosti, člen představenstva Vodohospodářské společnosti Vrchlice-Maleč, a.s., předsedou dozorčí rady v městské teplárně a Technických službách Kutná Hora. Zároveň působí jako radní Kutné Hory a předseda finančního výboru zastupitelstva města.
Zajímá se o makroekonomii a novodobou historii, ze sportovních aktivit má rád stolní tenis a lyžování.
Věří ve svobodný trh. Je přesvědčen, že základ ekonomiky státu tvoří malí a střední podnikatelé a dle toho by k nim stát měl přistupovat. Odmítá další regulace a politiky vytvářené prostředí, které zvýhodňuje nadnárodní korporace na úkor českých živnostníků.
Zkušenosti z komunální politiky i podnikání by rád uplatnil na úrovni kraje.

White